Balkan Juve thread (23 Viewers)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Mene lepo ubilo kad je bilo 40C, hteo sam sneg. A sada kad je dosao sneg i minus, place mi se.
Ajde da nam ne seru, ovdje ćemo.

Gle, tako je svima al jbg, kad je 40-ka, može se protiv toga. Tuširaš se par puta dnevno, malo odeš negdje pod klimu, navečer izadješ na neku terasu, popiješ hladnu pivu i ko nov si.

A s ovom zimom, moš se jebat doslovno. Jedino navečer popit pol litre rakije pa si oduzmeš sva osjetila i onesvjestiš se. Nema druge. :D
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Sta se radi na estradi :D

Vidim nije isto kako je Duletu rikno' komp...
Eee, vidis ti to... :D

Ajde da nam ne seru, ovdje ćemo.

Gle, tako je svima al jbg, kad je 40-ka, može se protiv toga. Tuširaš se par puta dnevno, malo odeš negdje pod klimu, navečer izadješ na neku terasu, popiješ hladnu pivu i ko nov si.

A s ovom zimom, moš se jebat doslovno. Jedino navečer popit pol litre rakije pa si oduzmeš sva osjetila i onesvjestiš se. Nema druge. :D
Pa jeste ali leti kad je 40 ja ne mogu da spavam, samo se okrecem u krevetu i jedva disem kako je sparno.

Zima ima jednu pozitivnu stvar, a to je spavanje. :D Nista lepse nego da legnes umoran, hladno, a u krevetu toplo. Pokrijem se do glave i spavam ko medved. :D

Ali zato kada izadjem napolje...dune vetar i zalede mi se kapci. Mora se probati to sa rakijom, ne vredi. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Eee, vidis ti to... :D



Pa jeste ali leti kad je 40 ja ne mogu da spavam, samo se okrecem u krevetu i jedva disem kako je sparno.

Zima ima jednu pozitivnu stvar, a to je spavanje. :D Nista lepse nego da legnes umoran, hladno, a u krevetu toplo. Pokrijem se do glave i spavam ko medved. :D

Ali zato kada izadjem napolje...dune vetar i zalede mi se kapci. Mora se probati to sa rakijom, ne vredi. :D
A ja tih problema nemam. Upalim si klimu na laganih 24 i spavam ko beba.

Al šta jest, jest, nema do spavanja zimi. Upravo to što si opisao, pokrijem se do guše i krmim ko da nema sutra. :D Al je jeeeeeeeebeno ustat ujutro. Čim pogledam kroz prozor, povraća mi se.
 

Dostoevsky

Tzu
Administrator
May 27, 2007
88,443
Ziva istina, a idem na fax skoro svako jutro...bas je tesko ustati i ici kad je ovo vreme. Sva sreca sutra ne idem, a bice -10 :p

A za klimu...zivim u potkrovlju tako da k'o da sam u rerni. Ovde leti toplije nego napolju. Klima gori od 8 pa do 23 i ako se ugasi na 20 min, ko da nije ni radila. Da mi radi i noci dosao bi mi racun 400e za struju. :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ziva istina, a idem na fax skoro svako jutro...bas je tesko ustati i ici kad je ovo vreme. Sva sreca sutra ne idem, a bice -10 :p

A za klimu...zivim u potkrovlju tako da k'o da sam u rerni. Ovde leti toplije nego napolju. Klima gori od 8 pa do 23 i ako se ugasi na 20 min, ko da nije ni radila. Da mi radi i noci dosao bi mi racun 400e za struju. :D
Ja klimu naštimam da se ugasi oko 2-3, a tad sam već u komi tak da nema budjenja radi vrućine. :D



A čuj dedu šta se javio. :p
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Ljudi imal' ko da se razumije u aute?

Ja mangup po ovom snijegu odem da okrecem auto pod rucnom i gruh u trotoar :wallbang: Eh sad bilo je dosta snije prije trotoara pa izgleda da sam se samo popeo na njega, volan ok radi i stoji, drmao sam tocak i nista se ne cuje, kad pustim auto ide pravo sto znaci da nije spura otisla, ali opet mi neka suha u pm.

Tako mi i treba kad sam idiot...
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Joj ni od vas nikakve koristi :D

Ma joj proucavao sam ja auto s rajom citavu noc i otprilike smo isto zakljucili, al reko mozda ovdje neko malo bolje zna.

Al' meni svasta pada na pamet :D

















Shalla ;)
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Shtaaa mije falilo imenu, svi me zovu Gogo, pa ga ja samo malo stilizovao :D

A bogami ovo za alkohol vjerujem da su u pravu, ja evo sa 24 sam skoro prestao piti, a kad se sjetim srednje skole i trcanja u najblizi supermarket po pive i vino kad god smo imali slobodan cas :D
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ja sam isto nešto smanjio sa 24. Osim ljeta, nije tu bilo više puno urnebesnih lumpovanja, bar ne u usporedbi sa srednjom. Dosadi valjda čovjeku.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 23)