Balkan Juve thread (1 Viewer)

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

:lol2:
Bog te , pa to je onda zeeeestoka organizacija.

Tebi zelim 3 stvari:

1- da se svi skupite
2- da se lepo provedes dole
3- Da auto izdrzi i povratak
Bome da.

Al to ti je zajebano. S jedne strane bi volio da dodje samo još ovaj jedan jaran, a s druge strane bi volio da se svi skupimo. Jebi ga, kad je velika ekipa onda je provod garantirano lud, ali trebe izbjegavaju takve čopore. A kad je samo dovje, troje onda se lakše orijentirat na koke, ali provod rijetko kad bude tako dobar. Osim ako ti se ne posreči. :D

Valjda će izdržat, pa nismo takvi baksuzi. :scared:
 

V

Senior Member
Jun 8, 2005
20,110
  • V

    V

Ma nije joj to bio decko. Samo neki lik od ranije, a i on je krenuo meni da preti. Ja nebi, ja fin. Samo sam posle toga hteo noge da mu slomim.

Solo je, a ide jos malo na more ja mislim. :D
Ti su mi najjači što prijete a uopće nisu sa tom curom. Ono bio je s njom prije 5 godina i još uvijek si daje za pravo da je ona "njegova". Imao sam ja takvih iskustava. :disagree:

A ti, ako se mala pali na tebe, ili tvoje pločice, navali čovječe! :p
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
Ma nije joj to bio decko. Samo neki lik od ranije, a i on je krenuo meni da preti. Ja nebi, ja fin. Samo sam posle toga hteo noge da mu slomim.

Solo je, a ide jos malo na more ja mislim. :D
Pa hvataj to pre nego sto zbrise na more... znas takve kad ondu na more svasta rade, sta ako naleti na Vlatka na moru...(citaj odgovor koji sam njemu napisao dole). :D :snoop:

Bome da.

Al to ti je zajebano. S jedne strane bi volio da dodje samo još ovaj jedan jaran, a s druge strane bi volio da se svi skupimo. Jebi ga, kad je velika ekipa onda je provod garantirano lud, ali trebe izbjegavaju takve čopore. A kad je samo dovje, troje onda se lakše orijentirat na koke, ali provod rijetko kad bude tako dobar. Osim ako ti se ne posreči. :D

Valjda će izdržat, pa nismo takvi baksuzi. :scared:

Da da, manje drustvo opako za ribe.....ali cuo sam iz pouzdanih izvora da neka mala Zemunka krece uskoro put mora paaaa..... :rab:
 

giovanotti

ONE MAN ARMY
Aug 13, 2004
13,725
"Jajajajaja" je definitivno "hahaha", a i ja sam fasovo temperaturu 38C :(
Video sam ja tamo i "jejejeje" stto je "hehehe".

Sad sledi zaokret u politici, uzmi Paracetamol od 500mg na 6 sati po jednu (osim ako na to nisi alergican naravno) i to samo ako ti je temp 37,5 i vise, za ispod i nema mnogo svrhe. :)
 

Oggy

and the Cockroaches
Dec 27, 2005
7,411
Hehe, vec sam primjenio tu politiki, samo u zadnjih godinu dana sam primjetio da paracetamol bas i ne djeluje na mene. Popijem ga, ali nista, kao da ga nisam popio :S


P.S. Odoh leci, nemrem vise da sjedim...
 

Fred

Senior Member
Oct 2, 2003
41,113
:D That word irritates me a lot. i mean i can understand, hahaha, even hohoho, or hehehe. But who the heck makes a "jajaja" sound when they laugh. I can never understand that :D
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)